سریال کره ای زیبایی حقیقی قسمت 12 دوبله فارسی با کیفیت عالی و لینک مستقیم

زیبایی حقیقی قسمت 12 : زیبای واقعی ( به کره ای : 여신강림; Hanja : 女神降臨; RR : Yeosin -gangnim ; lit. ظهور یک الهه ) یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی با بازی مون گا یونگ ، چا یون وو-وو است.، و پارک یونا . این فیلم بر اساس لاین وبتون به همین نام توسط یائونگی، به دختر دبیرستانی می پردازد که پس از آزار و اذیت و تبعیض به دلیل زشت دانستن او، در هنر آرایش مهارت پیدا می کند. تا خود را به یک “الهه” زیبا تبدیل کند.

این سریال با کیفیت عالی برای دانلود قرار داده شده است

اطلاعات فیلمخلاصه داستان عوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 8.0

تاریخ انتشار : ‍ 2021

ژانر : رمانتیک , درام , کمدی

زمان تقریبی : 60 دقیقه

کشور : کره جنوبی

زبان : (دوبله فارسی)

زیبایی حقیقی
زیبایی حقیقی

زیبایی حقیقی قسمت 12 :
“ایم جو کیونگ” ( مون گا یونگ ) دانش آموز 18 ساله دبیرستانی که از نظر ظاهری عقده حقارتی دارد ، به دلیل زشت بودن توسط خانواده اش مورد تبعیض قرار می گیرد و توسط همسالانش مورد آزار و اذیت قرار می گیرد . او شروع به یادگیری نحوه استفاده از آرایش با تماشای فیلم های آموزشی آرایش در اینترنت می کند. هنگامی که او درست قبل از انتقال به مدرسه جدیدش به این هنر تسلط پیدا می کند، تغییر شکل او ثابت می شود که به سرعت به شهرت می رسد و همسالانش او را “الهه” می نامند.
جو کیونگ علیرغم محبوبیت تازه‌اش، هنوز خود را زشت می‌داند و این بزرگترین ترس اوست که همسالانش چهره واقعی او را ببینند. این متأسفانه زمانی به حقیقت می پیوندد که همکلاسی بسیار خوش تیپ، محبوب و مرموز او لی سو هو ( چا یون وو ) که قبلاً چند بار با صورت برهنه با او برخورد کرده بود، او را فراتر از آرایشش تشخیص می دهد. سو هو در میان دانش‌آموزان دختر در مدرسه بسیار محبوب است، اما او از بودن در مرکز توجه دائمی متنفر است و اغلب به عنوان فردی گوشه‌گیر و سرد دیده می‌شود. وی ترس های خاص خود را دارد و راز تاریکی را در خود دارد – یک حادثه غم انگیز در گذشته – که برای مدت طولانی او را آزار می دهد.