شبهای مافیا فصل3 قسمت3

شبهای مافیا فصل3 قسمت3 : عید ابوطالب پیش از شبهای مافیا، رالی ایرانی ۱و ۲، سرزمین دانایی، هفت روز و هفت ساعت، دستم را بگیر و شام ایرانی را در قالب رئالیتی‌شو در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی کارگردانی و تهیه کنندگی کرده است.

رئالیتی‌شو شبهای مافیا در سال 1399 ساخته و پخش شد.
این مسابقه هیجان انگیز و پرطرفدار در دو فصل ساخته شده که فصل اول آن با حضور بازیگران مرد و فصل دوم آن با حضور بازیگران زن تولید شده است.
این برنامه باسه کیفیت برای دانلود برای شما عزیزان گذاشته شده


اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال تولید: 1399

مدت زمان : 102 دقیقه

فصل : سوم

کشور : ایران

زبان : فارسی

شبهای مافیا فصل3 قسمت3 :

شبهای مافیا : یک مسابقه ی سرگرمی، دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند.

در برنامه شب های مافیا محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد.

روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل یک بازیگر 12 نفر از دوستان هنرمندش را برای بازی دعوت میکند و در نهایت با دو گروه 12 نفره مردان و یک گروه 12 نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز میشود…

رئالیتی‌شو شبهای مافیا در سال 1399 ساخته و پخش شد.
2 نظر

  • سلام به دوستان گل به نام ایران. ممنون بابت زحماتتون. متاسفانه سایت تون در هفته های اخیر دچار مشکل شده. مشکل اینه که وقتی ویدئو در حال پخش رو عقب جلو می کنیم وبسایت آی پی آدرس رو بلاک می کنه و نمی شه ویدئو رو دید و یا از سایر ویدئو های سایت بازدید کرد. ممنون می شم اگر رسیدگی کنین. پاینده باشین.