سریال پولدارک فصل 5 قسمت 4 _ دوبله فارسی بدون سانسور _

پولدارک
پولدارک

پولدارک فصل 5 قسمت 4 : پولدارک (به انگلیسی: Poldark ) یک مجموعه تلویزیونی درام تاریخی بریتانیایی است که بر اساس رمان‌هایی با همین عنوان اثر وینستون گراهام و با بازی آیدان ترنر در نقش اصلی ساخته شده است. مجموعه کتاب 12 رمان است اما مجموعه تلویزیونی تنها هفت رمان اول را به تصویر می کشد. این سریال توسط دبی هورسفیلد برای بی‌بی‌سی نوشته و اقتباس شد و در طول مدت اجرای آن توسط چندین کارگردان کارگردانی شد.

سریال با کیفیت عالی برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شده است.

اطلاعات سریالخلاصه داستانعوامل سریال و بازیگران

امتیاز : 8.3

تاریخ انتشار : 2015_2019

ژانر : رمانتیک , درام , تاریخی

کشور : انگلستان

زبان : دوبله فارسی

پولدارک
پولدارک

پولدارک فصل 5 قسمت 4 :
سال 1783 کاپیتان راس ونور پولدارک پس از سه سال خدمت در ارتش از جنگ استقلال آمریکا به خانه خود در نامپارا در کورنوال باز می گردد. پس از بازگشت به خانه، او متوجه می شود که پدرش جاشوا مرده است، دارایی او ویران شده و بدهی قابل توجهی دارد و معشوق دوران کودکی اش الیزابت با پسر عمویش فرانسیس نامزد کرده است.
او با زن جوانی به نام دملزا کارنه در بازار ترورو ملاقات می کند و او را به عنوان خدمتکار قاتل استخدام می کند اما آنها عاشق می شوند و در سال 1787 با هم ازدواج می کنند. در طول پنج سری، داستان به دنبال زندگی راس و دملزا، الیزابت و فرانسیس و جورج است. وارلگان در حالی که با ازدواج، عشق های از دست رفته، مرگ، تولد فرزندان و جنگ سروکار دارند…

نظر بدهید