فیلم سینمایی تاژبازی

فیلم سینمایی تاژبازی : فیلم کوتاه «تاژبازی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی مهائی در جشنواره تصویر سال به نمایش در می‌آید.

به گزارش سایت هنروتجربه، فیلم کوتاه «تاژبازی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی مهائی پنجشنبه ۱۴ اسفندماه ساعت ۱۶:۳۰ در خانه هنرمندان به نمایش در می‌آید.فیلم کوتاه «تاژبازی» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی مهائی داستان دلقکی را روایت می‌کند که در شهربازی کوچکی در ایران، سیبل توپ‌ها قرار می‌گیرد.

این فیلم با سه کیفیت عالی و رایگان برای شما در سایت قرار داده شده.

اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار : 1401

سال تولید :1399

مدت زمان : 25 دقیقه

کشور : ایران

زبان :  فارسی

فیلم سینمایی تاژبازی
فیلم سینمایی تاژبازی

فیلم سینمایی تاژبازی :
«تاژبازی» در لغت به معنی خیمه شب بازی‌ است و داستان انسان‌هایی را نمایش می‌دهد که مانند عروسک‌هایی به نخ کشیده شده، بازیچه دست آدم‌هایی هستند که در طبقه اجتماعی و اقتصادی بالاتری از آن‌ها زندگی می‌کنند.
این فیلم کوتاه داستان دلقکی را روایت می کند که در شهربازی کوچکی در ایران ، سیبل توپ ها قرار می گیرد. او برای استخدام وکیل و گرفتن حق حضانت دخترش در دادگاه ، نیاز به حقوقش دارد ، اما صاحب غرفه شهربازی از دادن پول طفره می رود.
مهائی تاکید کرد: وقتی به شرایط کنونی کشور نگاه می کنم که عده ای در صدد مهیا کردن حداقل رفاه برای خود و خانواده شان هستند اما عده ای دیگر از طبقات بالاتر اقتصادی مانع آن می‌شوند و برای طمع خود نمی گذارند این افراد زندگی راحتی داشته باشند، به فکر فرو می‌روم و دنبال چاره ای برای درمان این مریضی می‌گردم.

  کارگردان : مهدی مهائی

تهیه کننده : مهدی مهائی

نویسنده : مهدی مهائی

بازیگران : نظر بدهید