فیلم سینمایی شادروان

فیلم سینمایی شادروان : شادروان فیلمی به کارگردانی و نویسندگی حسین نمازی و تهیه‌کنندگی عباس نادران محصول سال ۱۴۰۰ است. این فیلم دومین اثر حسین نمازی در مقام کارگردان است.

فیلم شادروان به کارگردانی یک کارگردان جوان و 41 ساله اهل تویسرکان به نام حسین نمازی که شادروان دومین اثر سینیمایی او می باشد که تا پیش از این یک فیلم دیگر را کارگردانی کرده اینبار تصمیم گرفت باز هم همانند نسخه اول فیلم خود که نتوانست در فروش گیشه چنگی به دل بزند ژانر کمدی را در پیش گیرد.

این فیلم با سه کیفیت عالی و رایگان برای شما در سایت قرار داده شده

اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار : 1401

مدت زمان : 90 دقیقه

کشور : ایران

زبان :  فارسی

فیلم سینمایی شادروان 1400
فیلم سینمایی شادروان 1400

فیلم سینمایی شادروان :

شادروان به دردسرهای یک خانواده پس از فوت ناگهانی پدرشان می‌پردازد. خانواده آنها که در حاشیه شهر زندگی می‌کنند درآمدی جز فروش سبزی ندارند و حالا با درگذشت پدرشان ماجراهای تازه‌ای برایشان به وجود می‌آید.

با توجه به اینکه فیلم شادروان در اواخر اسفند ماه سال 1400 اکران آن شروع شد حال در اکران نوروزی 1401 در رده سوم پرفروش ترین های نوروزی می باشد تا به این لحظه این فیلم توانسته فروش نزدیک به دو میلیارد و پانصد میلیون را تجربه کند البته هنوز این فیلم در اوایل اکران خود می باشد و طبق معمول میتواند فروش خوبی را با توجه به اینکه مردم ایران کمدی را بیش از هر فیلم دیگری می پسندند و همیشه فیلم های پرفروش سینمای ایران کمدی بودند تجربه نماید.

فیلم شادروان در چهلمیشن جشنوراه فیلم فجر اکران شد و نتوانست در جشنوراه آنگونه که مدنظر می رفت موفق باشد و تنها در چند رشته نظریر طراحی لباس و صدابراری نامزد دریافت جایزه گردید اما از دریافت آن بازماند.تهیه کنندگی فیلم را عباس نادران بر عهده دارد و خود حسین نمازی فیلمنامه این فیلم را تنظیم و تحریر کرده است.نظر بدهید