تماشا و دانلود فیلم سینمایی گربه سیاه – 1398

فیلم سینمایی گربه سیاه : گربه سیاه فیلمی به کارگردانی کریم امینی، نویسندگی علی اصغری و تهیه‌کنندگی بهرام رادان محصول سال ۱۳۹۸ ایران است.

همه چیز از غروبی شروع شد که دیگه دلگیر نبود. این فیلم داستانی اجتماعی را روایت می‌کند و مخاطب آن عمدتا جوانان به‌خصوص دهه هشتادی‌ ها هستند.

این فیلم با کیفیت عالی برای دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شده است .

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

تاریخ انتشار : 1401

تاریخ تولید : 1398

مدت زمان : 64 دقیقه

کشور : ایران

زبان : فارسی

فیلم سینمایی گربه سیاه
فیلم سینمایی گربه سیاه

داستان فیلم گربه سیاه در دوران کنونی که نسل جدید می کوشد به آرزوهایی چون پول، شهرت و جایگاه اجتماعی بهتر دست پیدا کند، وحید نیز در راه دستیابی به آرزوهایش تلاش می کند و چیزی برای از دست دادن ندارد. وحید، رها و آرمان را نیز هم مسیر می کند، ناآگاه از سرنوشتی که بدلیل ماجراجویی هایشان در فضای مجازی، با آن رو در رو می شوند…

فیلم سینمایی گربه سیاه
فیلم سینمایی گربه سیاه

«همه چیز از غروبی شروع شد که دیگه دلگیر نبود.»
این فیلم داستانی اجتماعی را روایت می‌کند و مخاطب آن عمدتاً جوانان به‌خصوص دهه هشتادی‌ها هستند.

در تاریخ 9 آذر فیلم گربه سیاه ترلان پروانه اکرانی خصوصی داشت و این مراسم با حضور جمعی از هنرمندان در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد. از افرادی که در این مراسم شرکت کردند می‌توانیم به بهرام رادان، ترلان پروانه، هادی کاظمی، سمانه پاکدل، بهاره کیان افشار، ماهور الوند، مهرداد صدیقیان، الهه حصاری و هستی مهدوی اشاره کنیم.

فیلم گربه سیاه دومین تجربه «کریم امینی» در عرصه کارگردانی سینما است. امینی که تجربه زیادی در نویسندگی و بازیگری سینما و تئاتر دارد با یک داستان اجتماعی سراغ شاخ‌های مجازی رفته است. «بهرام رادان» به عنوان تهیه‌کننده و بازیگر و «ترلان پروانه»، «بهاره کیان افشار» و «حسین پورکریمی» از دیگر بازیگران گربه سیاه هستند. فیلم گربه سیاه هر چند ظاهرا نگاهی آسیب‌شناسانه و دغدغه‌مند به فضای مجازی دارد، اما آنطور که باید مورد توجه مخاطبان قرار نگرفته استنظر بدهید