تماشا و دانلود فیلم سینمایی بازیگوش ها 1398

فیلم سینمایی بازیگوش‌ها : فیلم بازیگوش ها به کارگردانی نادره ترکمانی محصول سال 1398 است که آماده پخش شده است.

نادره ترکمانی برای “بازیگوش‌ها” جایزه فیلم برگزیده مخاطبان کودک و نوجوان سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را دریافت کرد.

فیلم سینمایی بازیگوش‌ها با کیفیت عالی برای دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شده است .

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

تاریخ انتشار : 1400

مدت زمان : 87 دقیقه

کشور : ایران

زبان : فارسی

بازیگوش‌ها
بازیگوش‌ها

فیلم سینمایی بازیگوش‌ها :

فیلم رامینالدو( با اسم جدیدش” بازیگوش ها”) بی آلایش و بی ادعاست، با بازی کودکانی که دنیای شاد و ساده و صمیمی شان را به نمایش میگذارند.کودکانی از سرزمین سبز و باطراوت مازندران. دوستی و پیوند کودک و بزرگسال در این فیلم، اثری مناسب خانواده را تقدیم مخاطب میکند تا بزرگ و کوچک، با هم در هیجان و شادی قصه شریک باشند.

نادره ترکمانی کارگردان سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار نادره ترکمانی می‌توان به کارگردانی فیلم خاله سوسکه، فیلم گورداله اشاره کرد.

نادره ترکمانی در سال 1388 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم نادره ترکمانی در این سال، فعالیت در فیلم خاله سوسکه به عنوان کارگردان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی نادره ترکمانی فعالیت در فیلم خاله سوسکه بوده است. نادره ترکمانی سال 1388 فیلم خاله سوسکه را کارگردانی کرد که توانست خود را میان اهالی فضای سینما مطرح کند. از نادره ترکمانی نقل قول شده است که برای کارگردانی در فیلم خاله سوسکه و همکاریش با عوامل و بازیگران اعلام رضایت کرده است. نادره ترکمانی توانست با فعالیت در فیلم خاله سوسکه تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر سید محمود موسوی‌نژاد، سحر ولدبیگی، علی سلیمانی و پروین میکده توانست سطح کاری او را متحول کند.

نادره ترکمانی علاوه‌بر فیلم خاله سوسکه، سال 1392 فیلم گورداله را کارگردانی کرده است. نادره ترکمانی این‌بار با نادره ترکمانی یعنی کارگردان فیلم گورداله همکاری داشت.نظر بدهید