تماشا و دانلود فیلم سینمایی بهارک – 1355

فیلم سینمایی بهارک : این اثر به نویسندگی و كارگردانی: اسفندیار منفرد زاده است که در سال 1355 در کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان تولید شد

اسفندیار منفرد متولد بیست و چهارم اسفند، در یکی از محله‌های قدیمی تهران؛ خیابان ری، کوچه‌ی «دردار»؛ کودکی و نوجوانی را با بچه‌محله‌‌هایش مسعود کیمیایی، حسین حسین‌زاده، فرامرز قریبیان، اکبر معززی، احمد اکبری و بعدها ارسلان ساسانی و احمدرضا احمدی گذراند.

فیلم سینمایی بهارک با سه کیفیت عالی و مختلف برای دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شده است .

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

تاریخ انتشار : 1355

مدت زمان : 39 دقیقه

کشور : ایران

زبان : فارسی

فیلم سینمایی بهارک
فیلم سینمایی بهارک

فیلم سینمایی بهارک :

مادری برای اینكه پسر تنبل خود را به تحرك و تلاش وادارد او را با تدبیری از خانه بیرون می‌كند. پسـرك بیـرون از خـانه در جستجـو و كشف بـه دنبـال گـل‌هایی كه آب بـا خود می‌آورد بـه باغی می‌رسد كه در آن دختری زیبا در طلسم دیوی اسیر است.

پسر از دختر می‌خواهد تا از دیو راز طلسمش را بپرسد و با دانستن آن پای در راه پر خطری می گذارد تا دختر را نجات دهد. بهارك برپایه درون مایه های داستان‌های عامیانه ایرانی ساخته شده است.

فیلم سینمایی بهارک
فیلم سینمایی بهارک

اسفندیار منفردزاده
کارگردان, نویسنده, تهیه کننده
اسفندیارمنفرد زاده از سال 1335 فعالیت خود را به عنوان آهنگساز در «رادیو ایران» آغاز کرد، ‌و تا هشت سال بعد ادامه داد. قبل از آن برای مدت کوتاهی در رادیو «نیرو هوایی» و تئاترهای لاله زار عود می زد. او هم زمان با تنظیم اپرای تخت جمشید (1346) و فتح بابل (1347) آهنگ فیلم های هنگامه (1347) و جهنم سفید (1347) هر دو به کارگردانی ساموئل خاچیکیان، را ساخت. آهنگ ترانه های فیلم های شکوه قهرمان (محمدزرین دست، 1348)، حسن کچل (علی حاتمی، 1349) دور دنیا با جیب خالی (خسرو پرویزی، 1349)، ارادتمند شما عزراییل (منوچهر قاسمی، 1349) و کوچه مردها (سعید مطلبی1349) نیز از ساخته های اوست. این آهنگ با صدای رامش، هاروت، مهستی و عهدیه اجرا شد.

کارگردان :  اسفندیار منفردزاده

تهیه کننده :  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نویسنده :  اسفندیار منفردزاده

بازیگران :















نظر بدهید