سریال کره ای حوا قسمت 2 دوبله فارسی با کیفیت عالی و لینک مستقیم

سریال حوا قسمت 2 : حوا ( کره ای : 이브 ؛ RR : Ibeu ) یک مجموعه تلویزیونی در حال اجراکره جنوبی است که در آن سئو یی جی ، پارک بیونگ یون ، یو سان و لی سانگ یوب بازی می کنند. اولین بار در1 ژوئن 2022 در tvN پخش شد و هر چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 22:30 ( KST ) پخش می شود.

سریال با کیفیت عالی برای دانلود قرار داده شده است.

اطلاعات فیلمخلاصه داستان عوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 8.5

تاریخ انتشار : ‍ 2022

ژانر : رمانتیک . درام

مدت زمان تقریبی هر قسمت : 60 دقیقه

کشور : کره

زبان : (دوبله فارسی)

سریال حوا
سریال حوا

سریال حوا قسمت 2 :
ایو داستان یک دادخواست طلاق 2 تریلیون روپیه ای را روایت می کند که کل ملت را شوکه می کند، که در مرکز این دعوی، لی لا ال ( سو یی-جی )، دختر خانواده چایبول قرار دارد .
جوانی 28 ساله که دختر یک دانشمند نابغه است. سیزده سال پیش، زندگی شاد خانوادگی او با مرگ پدرش از هم پاشید. بنابراین او شروع به جستجو و برنامه ریزی انتقام برای 13 سال کرد، با هدف قرار دادن Kang Yoon-gyeom، یکی از مجرمان اصلی که مرگ پدرش را سازماندهی کرد.پارک بیونگ یون در نقش کانگ یون گیوموارث 41 ساله LY Group و شوهر So-ra. او عاشق لائل می شود و با او رابطه عاشقانه برقرار می کند، بدون اینکه بفهمد این بخشی از انتقام لائل برای تراژدی خانواده اش است که او و خانواده اش 13 سال پیش طراح آن بودند.یو سان در نقش هان سوراهمسر45 ساله یون هیون و دختر بلندپایه ترین سیاستمدار کره جنوبی. او به طرز خطرناکی نسبت به شوهرش وسواس دارد.ولی سانگ یوب در نقش سئو یون پیونگ وکیل سابق حقوق بشر 38 ساله که جوانترین عضو شورای ملی شد.

کارگردان : Park Bong-seop

نویسنده : Yoon Young-mi

بازیگران :