تماشا و دانلود فیلم سینمایی نفرین شده _The Cursed 2021_ دوبله فارسی بدون سانسور

نفرین شده : نفرین شده یک فیلم ترسناک محصول سال ۲۰۲۱کارگردانی و نویسندگی شان الیس است. در این فیلم ، بوید هالبروک ، کلی ریلی ، آلیستر پتری و رکسان دوران بازی می کنند. این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس 2021 با عنوان Eight for Silver به نمایش درآمد .این فیلم در 18 فوریه 2022 توسط LD Entertainment در ایالات متحده منتشر شد .نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد.

این فیلم با سه کیفیت برای تماشای شما عزیزان در سایت قرار داده شده است.

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 6.2

تاریخ انتشار : 2021

مدت زمان : 113 دقیقه

کشور : آمریکا

زبان : دوبله فارسی

نفرین شده
نفرین شده

نفرین شده :
در طول نبرد سام ، یک کاپیتان مجروح فرانسوی با سه گلوله به شکمش به چادر پزشکی آورده می شود. در حین عمل جراحی برای برداشتن گلوله های آلمانی، جراح گلوله چهارم اضافی را که از نقره ساخته شده است و طراحی آلمانی ندارد، کشف و خارج می کند.
سی و پنج سال قبل از آن، در اواخر قرن نوزدهم، بارون زمین وحشی، سیموس لورن، به توصیه و با تأیید بزرگان دهکده، سلاخی یک قبیله رومی را که ادعای مالکیت زمین خود را دارند رهبری می کند و در آنجا ساکن شده است. شب قبل، رهبران روما با پیش بینی خطر قریب الوقوع خود، مجموعه ای از دندان مصنوعی نقره ای به شکل نیش گرگ برای محافظت از خود ریختند. در جریان کشتار، رهبران روما دستگیر و کشته می شوند. یکی دست و پایش را بریده و سپس به صلیب می زنند و به عنوان مترسکی برپا می کنند تا هشداری برای دیگران باشد که ممکن است سعی کنند زمین را آباد کنند. دیگری با نیش های نقره ای که در چنگ او گرفته اند، زنده به گور می شود.نظر بدهید