سریال آقازاده قسمت 13

سریال آقازاده قسمت 13 : سریال آقا زاده یک سریال اجتماعی و سیاسی به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا است که قبلا سریال های پرطرفداری همچون انقلاب زیبا، تنهایی لیلا، پدر، بر سر دو راهی، پیکسل و قلب یخی را در کارنامه ی کاری خود دارد.
این سریال به موضوعات سیاسی اجتماعی روز می‌پردازد.
به گفته ی وی این پروژه تنها یک سریال نیست بلکه صدای بلند یک اعتراض است.

این سریال با سه کیفیت مختلف و عالی برای دانلود شما عزیزان قرار داده شده است.

اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار : 1399

سال تولید: 1398

کشور : ایران

زبان : فارسی

دانلود قسمت 13 سریال آقازاده رایگان با لینک مستقیم
دانلود قسمت 13 سریال آقازاده رایگان با لینک مستقیم
سریال آقازاده قسمت 13
حامد در شب عروسی‌اش پس از دستگیری نیما، واقعیتی هولناک برایش آشکار می‌شود و…

سریال آقا زاده یک سریال اجتماعی و سیاسی به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا است که قبلا سریال های پرطرفداری همچون انقلاب زیبا، تنهایی لیلا، پدر، بر سر دو راهی، پیکسل و قلب یخی را در کارنامه ی کاری خود دارد.

این سریال به موضوعات سیاسی اجتماعی روز می‌پردازد.

حامد عنقا درباره ساخت این سریال جنجالی گفته بود ما سریال آقازاده را فقط برای سرگرمی مردم نمی سازیم تا تنها در سبد تفریحات و اوقات فراغت آنها قرار بگیرد حتی سریالی نمی سازیم که بتوان بعد از دیدن آن به راحتی خوابید، بلکه آقازاده را می سازیم تا بسیاری را بی خواب کنیم و مخاطبانمان را به جنبه های مختلف مسائل مختلف اجتماعی به فکر بیندازیم. به گفته ی وی این پروژه تنها یک سریال نیست بلکه صدای بلند یک اعتراض است.


13 نظر

 • درضمن قسمت های قبلی هم بالینک مستقیم اول،خرابه دان نمیشه درست کنید لینک هارو،باید باtarainbitدان کرد،باتشکر ازسایت خوبتون.?

  • متاسفانه لینک ها رو پاک میکنن
   لینک جدید آپلودبوی قرار گرفت
   پیادار باشین

 • سلام و عرض خسته نباشید به ادمین سایت به نام ایران ،آیا امکان حذف اکانت به نام ایران (حذف ثبت نام )وجود دارد؟

  • سلام بله که وجود دارد
   اصلا سایت ما احتیاجی به ساخت اکانت ندارد در حال حاضر

 • هیچ نظری ندارم. آمدم که فقط ابراز سپاس و تشکر کنم. ممنون ادمین عزیز!

 • با درود فراوان به ادمین عزیز به نام ایران سریال آقازاده رو قسمت بیست ودومش رو هم دیدم .
  جسارتا نظرم رو میگم ولی درهمین ابتدا میگم به هیچ وجه قصد توهین به اعتقادات کسی یا اینکه طرفداری کسی رو داشته باشم که اصلا به دین یا مذهبی اعتقاد ندارد. وبازهم میگویم من خود را یه بچه مسلمان میدانم واصلا به خود اجازه توهین و بی ادبی وتکفیر کردن کسی رانمیدهم .
  سریال آقازاد کاملا مشخص است یک سریال سفارشی و هدفدار است. اینکه فردی را دستمایه قصه فیلم ساخته و این شخصیت ازیک عقده کودکی وبابزرگ شدن وقد کشیدن به یک کینه شتری وحشتناک تبدیل شده که این کینه و با دلایلی که ازخود تراشیده به یک هیولایی نبدیل شده که نه فقط هست ونیست اطرافیان و کسانی که زندگی اش را تباه ساخته اندبه تباهی کشیده بلکه یک کشور را ازنظر اقتصادی وامنیتی به چالش بسیار بزرگی مواجه کرده
  خوب باید بگم متاسفانه این آقازاده هایی که الان دارن ازشیره جان این ملت وکشور دارن مثل زالو تغذیه میکنن دچاراین اختلالات روانی نیستن وبسیاربسیار مکتبی (درظاهر) وباسواد (مدرک الا ماشاالله) و به برکت رانت و اطلاعات و حمایت های بیدریغ بزرگتراشون وزد وبندهای سیاسی وبده بستان های کلان درحال حاضر پول روی پول یا بهتردلار روی دلار میگذارن واین قصه ادامه دارد. خوب این تااینجا ؛ ببینید دوستان ؛ عزیزان ؛ ایرانی ؛ اصلا کسی که اسم انسان روی خود داری ودارای عقل وشعور انسانی هستی همه میدانیم ؛ همه ؛ هرکشوری باید سازوکاری به نام حکومت یا دستگاهی درخور داشته باشد وقوانینی که بتواند کشوری را تحت محافظت ازتمامیت اراضی واقتصادی شکوفا ؛ که نه ؛ یک اقتصادحدافلی پویا و اتخاذ سیاستی درخور ؛ برای راحتی و آسایش همه کسانی که درآن کشور نفس میکشن داشته باشد.
  حال میرسیم به اینکه این سازوکاردستگاه چطور باید برنامه ریزی شود تا مسائل و خواسته های حداقلی حاصل شود وهمه بهره مند و راضی باشن . آهان ؛ حالا اینجا همان پاشنه آشیل است. البته این پاشنه آشیل همیشه به ضرر توده های بیگناه ختم میشود وبهای سنگینی میدهند . گواه تاریخی بسیاری داریم که ازحوصله خارج است .
  عزیزان سیستم حکومتی باید طوری دررده های بالای مسوولین شفاف و بسیار با قوانینی متقن و افرادی متعهد و روشن ضمیر (معتقد به انسانیت منظوره اینجانب است) تعریف شود تاکشوری مانند سوئیس بوجود بیاید . نتیجه اینکه سیستمی که خود برپایه فساد تعریف شده ؛ بهترین انسانها وبهترین مدیران را نیزبه فساد میکشاندو این چرخه شوم ادامه خواهد داشت. پس سیستمی وسازوکاری شفاف تعریف نشده حالا چه عمدی وچه سهوی باعث میشود کشور به قهقرا و پس رفت برود. ولی با تجربه این چند دهه دیگرموضوع سهوی منتفی است . پس باید فکری کرد و طرحی نو درانداخت بااین فرمان یه قول حاج حسن به ته دره تباهی میرویم . ببخشید وممنون